Spiegel’. Het gedicht is geschreven voor het project ‘Weerspiegelen’ van Merk Fryslân en Leeuwarden City of Literature.

De video is te zien rond 17:50 en wordt daarna ieder uur herhaald. De video is een dag later ook te zien via de website van Dichter van Fryslân, via Leeuwarden City of Literature, LF2028, het Friesch Dagblad en de Leeuwarder Courant.

" />

Poëzievideo ‘Spiegel’ Dichter van Fryslân in première

20/04/2021

Zondag 25 april februari gaat er weer een poëzievideo van de Dichter van Fryslân in première op Omrop Fryslân TV. De nieuwste poëzievideo is een muzikale verfilming van het gedicht ‘Spiegel’. Het gedicht is geschreven voor het project ‘Weerspiegelen’ van Merk Fryslân en Leeuwarden City of Literature.

De video is te zien rond 17:50 en wordt daarna ieder uur herhaald. De video is een dag later ook te zien via de website van Dichter van Fryslân, via Leeuwarden City of Literature, LF2028, het Friesch Dagblad en de Leeuwarder Courant.

‘Dondervogels’, een nieuw gedicht van de Dichter van Fryslân en de Stadsdichter van Leeuwarden

03/05/2025

‘Dondervogels’ is het nieuwste gedicht van Arjan Hut als Dichter van Fryslân, deze keer in samenwerking met de Stadsdichter van Leeuwarden, Marrit Jellema. Vandaag ook te lezen in het Friesch Dagblad, de Leeuwarder Courant en op de website van Omrop Fryslân. Komende zondag wordt het gedicht door beide laureaten voorgedragen tijdens Dodenherdenking op 4 mei in Leeuwarden.

‘Vies licht’, een nieuw gedicht van de Dichter van Fryslân

19/02/2025

‘Vies licht’ is het nieuwste gedicht van Arjan Hut als Dichter van Fryslân. Vandaag ook te lezen in het Friesch Dagblad, de Leeuwarder Courant en op de website van Omrop Fryslân.