www.fryskdiktee.nl.

" />

De Dichter van Fryslân schrijft het Groot Fries Dictee

03/02/2020

Na het succes van het Groot Fries Dictee van 2018 met meer dan 600 deelnemers, wordt er dit jaar op 21 april weer een ‘gewoon’ Groot Fries Dictee georganiseerd in de Statenzaal van het Provinciehuis in Leeuwarden. Het dictee wordt deze keer geschreven door de Dichter van Fryslân, Nyk de Vries.

Wie mee wil doen aan het Groot Fries Dictree 2020 moet zich vooraf kwalificeren. Dat kan door mee te doen aan het kwalificatiedictee tussen 17 februari en 16 maart op de website van het Groot Fries Dictee: www.fryskdiktee.nl.

‘Lighten up, Kim Jong-un’, een nieuw gedicht van de Dichter van Fryslân

04/12/2024

‘Lighten up, Kim Jong-un’ is het nieuwste gedicht van Arjan Hut als Dichter van Fryslân. Vandaag ook te lezen in het Friesch Dagblad, de Leeuwarder Courant en op de website van Omrop Fryslân.

‘De overtocht’, een nieuw gedicht van de Dichter van Fryslân

23/10/2024

De Dichter van Fryslân, Arjan Hut: “‘Zoek maar uit wat je wilt hebben,’ riep mijn oudere collega van onderaan de trap. ‘Ik kom er toch niet meer aan toe om al die bundels te herlezen.’ Zoiets zet me aan het denken.”